Fot. Ariel Szydłowski

W swoim szóstym meczu kontrolnym piłkarze Chemika Police odnieśli czwarte zwycięstwo. Tym razem nasza drużyna po dobrym meczu pokonała III ligowy Świt Skolwin 2:1. 

Mecze Chemika ze Świtem zawsze mają swoją dozę emocji  i nie inaczej było tym razem.  Po pierwszej bardzo wyrównanej połowie prowadzili goście ze Skolwina. Jedyną bramkę w 30 minucie meczu po stałym fragmencie zdobył Grzegorz Szczepanik, który wykorzystał dośrodkowanie Wyganowskiego. Chemicy wyrównali w 60 minucie meczu. Kapitalnie rzut wolny tuż za linii pola karnego wykonał Bartosz Ława i piłka znalazła się w siatce Oskara Rechtziegela. Wcześniej swoje okazje mieli zawodnicy Świtu na szczęście dwiema dobrymi interwencjami popisał się testowany w Chemiku Dominik Sasiak. W 77 minucie meczu w polu karnym obrońca Świtu nakładką próbował zablokować strzał Marcina Krystka i sędzia główny wskazał rzut wolny pośredni. Żółtozieloni sprytnie rozegrali ten stały fragment gry a technicznym strzałem przy słupku Mateusz Kowalczyk zdobył bramkę na 2:1. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i nasza drużyna odniosła zwycięstwo. 

Chemik I połowa: Szybka - Klimkowicz, Woś, Andrzejewski, Odlanicki-Poczobut, Jóźwiak, Ziółkowski, Ława, Kapelusz, Midzio, Vovchenko

Chemik II połowa: Sasiak - Klimkowicz(70' Odlanicki-Poczobut), Woś, Andrzejewski, Lewandowski, Kowalczyk, Moroza, Ława(70' Jóźwiak), Kapelusz(70' Paprocki), Kraśnicki, Krystek

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU