Fot. Ariel Szydłowski

W swoim czwartym meczu kontrolnym piłkarze Chemika Police odnieśli drugie zwycięstwo. Po dobrym widowisku Chemicy wygrali 1:0 z Iskrą Golczewo.

Mimo, że drużyna z Golczewa gra poziom niżej to w jej szeregach występuje wielu zawodników, którzy grali na wyższym poziomie niż Wojewódzka Okręgówka. Było to widać po dzisiejszym meczu. Zawodnicy z Golczewa zwłaszcza w pierwszych 45 minutach gry wysoko zawiesili poprzeczkę naszej drużynie. Po przerwie z upływem czasu coraz większą przewagę zdobywała nasza drużyna i stworzyła sobie kilka doskonałych okazji do zdobycia bramki. Niestety za każdym razem na przeszkodzie stawał dobrze grający tego dnia w bramkarz gości lub brakowało skuteczności. Wreszcie w 81 minucie meczu Oskar Klimkowicz sprytnie zagrał do Kapelusza a ten przedłużył piłkę do wychodzącego na czysta pozycje Midzio. Mikołaj z pełnym spokojem wykończył całą akcje lekkim technicznym strzałem nad próbującym interweniować bramkarzem Iskry i było 1:0. Jeszcze przed końcowym gwizdkiem Chemicy mieli dwie szanse na zdobycie bramki. Niestety swoich okazji nie wykorzystali Nikita Wowczenko i testowany w Chemiku Łukasz Lewandowski.

Chemik I połowa: Szybka - Odlanicki-Poczobut, Andrzejewski, Wiejkuć, Szewczykowski, Jóźwiak, Ziółkowski, Protasenko, Kraśnicki, Kapelusz, Wowczenko

Chemik II połowa: Sasiak - Klimkowicz, Woś, Andrzejewski(70' Wiejkuć), Lewandowski Ł., Moroza, Kowalczyk, Krystek, Midzio, Białek(70' Kapelusz), Wowczenko

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU