Fot. Ariel Szydłowski

Swój drugi mecz kontrolny rozegrali piłkarze Chemika Police, tym razem podopieczni trenerów Borger-Rembisz zmierzyli się na wyjeździe z drugoligowymi Błękitnymi Stargard. 

W pierwszej części spotkania padła tylko jedna bramka a zdobyli ją gospodarze a konkretnie Adrian Kwiatkowski. Chemicy też mieli swoje okazje i mogli objąć prowadzenie. Niestety nasza drużyna nie wykorzystała dwóch jedenastek. Najpierw Szymon Kapelusz, nie trafił w bramkę a drugą jedenastkę wybronił golkiper Błękitnych po strzale Nikity Vovchenko. Po przerwie gospodarze podwyższyli na 2:0 po strzale Przemysława Brzeziańskiego. w 71 minucie bramkę kontaktową na dla naszej drużyny zdobył Szymon Kapelusz. Do końca meczu mimo okazji z obu stron wynik się nie zmienił i żółtozieloni w drugim sparingu przegrali z Błękitnymi 2:1. Następny mecz kontrolny Chemik rozegra w środę 6 lutego. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Iskierka Szczecin. W meczu z Błękitnymi testowany był wychowanek Chemika a obecnie bramkarz Pogoni Szczecin Dominik Sasiak

Chemik: Szybka(46' Sasiak) - Szewczykowski, Wiejkuć, Woś(46' Andrzejewski), Odlanicki-Poczobut(46' Klimkowicz), Ziółkowski(46' Moroza), Ława(70' Paprocki), Jóźwiak(46' Kowalczyk), Kapelusz, Midzio(46' Protasenko), Vovchenko(46' Krystek)

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU