Fot. Ariel Szydłowski

Po wyjazdowej wygranej w Karlinie z miejscowym Sokołem 3:1. Tym razem żółtozieloni zmierzą się na własnym boisku z walczącym o utrzymanie Raselem Dygowo.

Zespół Rasela po rozegraniu 32 kolejek zajmuję 13 pozycję w ligowej tabeli. Nasz sobotni rywal w ostatnich czterech spotkaniach doznał dwóch porażek i dwa razy ogrywał swoich przeciwników. Piłkarze z Dygowa przegrali 3:1 z Vinetą Wolin i 1:0 z Flotą Świnoujście. Natomiast wygrali 3:0 z Darłovią Darłowo i z Błękitnymi II Stargard. Warto jednak wspomnieć, że pierwotnie mecz Rasel – Błękitni II zakończył się remisem 3:3. Jednak z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w barwach Błękitnych ZZPN zweryfikował wynik tego meczu na 3:0 dla Dygowa.

W poprzedniej rundzie żółtozieloni przegrali na wyjeździe z Raselem aż 5:0. Jednak sam wynik jest zdecydowanie krzywdzący patrząc na przebieg tamtego spotkania. Rasel wykorzystał wszystkie stworzone sobie okazję. Chemicy natomiast nie potrafili zdobyć chociażby bramki honorowej mimo kilku bardzo dobrych okazji. Żółtozieloni mają coś w tym meczu do udowodnienia i pokazania, że porażka w Dygowie była przypadkowa i nie zasłużona w takim wymiarze. Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion przy ul. Siedleckiej. Początek spotkania godz. 12:00.

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU