Fot. Ariel Szydłowski

W meczu 31 kolejki Kipsta IV ligi piłkarze Chemika Police pokonali na własnym boisku Orzeł Wałcz 7:3.

Mecz od początku odbywał się pod dyktando naszego zespołu. Jednak na pierwszą bramkę dla żółtozielonych trzeba było czekać do 21 minuty spotkania. Wtedy to z głębi pola wprost pod nogi Dawida Drumlaka zagrał Dawid Szala. Drumi wpadł w Pole karne i pewnym strzałem pokonał Odolczyka. Sześć minut później było już 2:0 dla Chemika. Tym razem podanie Manuela Ponce Garcii wykorzystał Emil Jędraszak i strzałem w długi róg pokonał golkipera Wałcza. Prowadzenie 2:0 uśpiło nasz zespół. Do gry wrócił zespół Orła, który po trafieniach Popiołka w 39 i 45 minucie wyrównał stan spotkania.

Taki zimny prysznic podziałał na żółtozielonych, którzy zaraz po przerwie rzucili się na rywala i tak już dwie minuty po wznowieniu gry było 3:2 dla Chemika a piłkę z najbliższej odległości do bramki wpakował Manu. W 54 minucie meczu żółtozieloni podwyższyli na 4:2 a bramkę zdobył Dominik Dąbrowski. Siedem minut później było już 5:2 dla Chemika. Zespołową akcję wykończył Dawid Drumlak, dla którego było to drugie trafienie tego dnia. Swoją drugą bramkę dla Chemika chwilę później zdobył Dąbrowski i było już 6:2 dla Chemików. Po strzeleniu 6 bramki w grę Chemika po raz drugi tego dnia wdarło się rozluźnienie, które wykorzystali goście i po trafieniu Wojciechowskiego zdobyli trzecią bramkę. Wynik spotkania na 7:3 w 90 minucie meczu ustalił Patryk Michałeczko, który wykorzystał podanie Manu i strzałem tuż przy słupku pokonał Edwina Odolczyka.

Chemik: Piekutowski - Dyczewski(83’ Szczytniewski), Bieniek, Andrzejewski, Stachnik, Szala, Data(75’ Korzec), Dąbrowski(70’ Michałeczko), Jędraszak(75’ Kurzawa), Ponce Garcia, Drumlak

Bramki:

1:0 - 21 min Dawid Drumlak

2:0 - 27 min Emil Jędraszak

2:1 - 39 min Daniel Popiołek

2:2 - 45 min Daniel Popiołek

3:2 - 47 min Manuel Ponce Garcia

4:2 - 54 min Dominik Dąbrowski

5:2 - 61 min Dawid Drumlak

6:2 - 63 min Dominik Dąbrowski

6:3 - 69 min Bartosz Wojciechowski 

7:3 - 90 min Patryk Michałeczko

Widzów: 250

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
   

 

     
  SPONSOR KLUBU  
 

PARTNER MEDYCZNY