Fot. Ariel Szydłowski

Niestety w meczu piątej kolejki Kipsta IV Liga przegrywamy na wjeździe z Olimpem Gościno 3:2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Mateusz Jakubiak i Kamil Bieniek.

Żółtozieloni źle weszli w mecz z Olimpem i oddali inicjatywę gospodarzom, którzy stworzyli kilka okazji do zdobycia bramki.  Udało im się to  i w 22 minucie meczu do siatki Popiołka trafił Karol Grochowski. Nie minęły dwie minuty, a gospodarze prowadzili już 2:0. Na strzał z około 30 metrów zdecydował się Michał Lampa i piłka zatrzepotała w bramce Chemika. Żółtozieloni rzucili się do odrabiania strat. W 43 minucie meczu udało się naszej drużynie zdobyć bramkę kontaktową, a jej autorem był Mateusz Jakubiak, który płaskim strzałem w długi róg pokonał golkipera Olimpu. Po przerwie żółtozieloni mieli więcej z gry i wreszcie w 53 minucie, po rzucie wolnym najwyżej do główki w polu karnym wyskoczył Kamil Bieniek i pokonał bramkarza Olimpu. Po zdobyciu bramki mecz się wyrównał i obie drużyny miały swoje okazje do zdobycia bramki. Udało się to gospodarzom w 69 minucie spotkania po uderzeniu Mateusza Wajszczyka. Policzanie do końca meczu próbowali zdobyć bramkę wyrównującą. Zamykając w ostatnich minutach meczu drużynę Olimpu praktycznie przed swoim polem karnym. Wynik nie uległ już jednak zmianie i ostatecznie gospodarze mogli się cieszyć z pierwszych trzech punktów w tym sezonie. Żółtozieloni natomiast już w sobotę zagrają kolejny mecz ligowy. Na własnym boisku podejmą GKS Manowo.

Chemik: Popiołek - Jakubiak(87' Dyczewski), Bieniek, Andrzejewski, Białek(75' Szczytniewski), Endene(46' Korotkiewicz), Data(80' Moutinho), Szala(60' Jęśko), Dąbrowski, Manuel Garcia, Drumlak

Olimp Gościno - Chemik Police 3:2

Bramki:

1:0 - 22 min Karol Grochowski

2:0 - 24 min Michał Lampa

2:1 - 43 min Mateusz Jakubiak

2:2 - 53 min Kamil Bieniek

3:2 - 69 min Mateusz Wajszczyk

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU