Fot. Ariel Szydłowski

Już w niedzielę żółtozieloni rozegrają swój przedostatni mecz w 3 lidze na polickim stadionie. Przeciwnikiem ekipy  Mariusza Szmita będzie MKS Mieszko Gniezno.

Bilans drużyny z pierwszej stolicy Polski w ostatnich dwóch kolejkach to dwie porażki. Najpierw piłkarze   Mieszko  na własnym stadionie przegrali z Gryfem Wejherowo 0:4. Trzy dni później grając z Jarotą Jarocin przegrali 0:7. Zespół z Gniezna w dotychczasowych meczach  wyjazdowych doznał 14 porażek. Nie wygrywając i remisując ani jednego spotkania. Wyjazdowy bilans bramkowy to 5 bramek strzelonych i 57 straconych. Zespół z Gniezna w obecnym sezonie jako jedyna drużyna nie poznała smaku zwycięstwa. Za to 4 razy potrafiła urwać punkty innym zespołom w tym naszej drużynie. Piłkarze Mieszko remisowali z Górnikiem Konin, Bałtykiem Koszalin i Flotą Świnoujście. Zwłaszcza dobre zawody rozegrali z ekipą Bałtyku. Przegrywali już 0:2 by ostatecznie doprowadzić do stanu 2:2  Natomiast największą porażkę piłkarze ze Mieszko zanotowali w ostatniej kolejce przegrywając 0:7 z Jarotą Jarocin.

Najlepszym strzelcem zespołu Mieszko Gniezno jest   Jakub Hoffmann.  Napastnik naszych najbliższych rywali w obecnym sezonie zdobył 8 bramek. Nasza drużyna w ostatniej kolejce po zaciętym meczu zremisował na Wzgórzu Wolności z Gryfem Wejherowo 0:0. W pierwszym meczu w Gnieźnie padł remis 1:1. Chemicy mimo prowadzenia i kilku doskonałych okazji do podwyższenia rezultatu dali sobie wyrwać 3 punkty w ostatniej akcji meczu. Miejmy nadzieje, że tym razem nasz zespół stanie na wysokości zadania i wygra jutrzejsze zawody. Jaki wynik padnie w niedziele? Tego dowiemy się po 90 minutach gry. Z meczu przeprowadzimy relację LIVE, którą będzie można oglądać na naszym kanale Chemik Police TV na platformie YouTube. O wyniku spotkania będziemy informować na bieżąco na naszym profilu na FB. 

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU