Fot. Ariel Szydłowski
W sobotę 8 maja nasza drużyna rozegra swój piąty mecz w rundzie rewanżowej sezonu 2020/21. Podopieczni trenera Mariusza Szmita i Mateusza Jakubiaka zagrają na wyjeździe z Pomorzaninem Toruń.
 
Drużyna z Torunia w ostatnich dwóch kolejkach wygrała raz i raz zremisowała. Najpierw na wyjeździe piłkarze Pomorzanina zremisowali Gwardią Koszalin 0:0. Tydzień później grając już na własnym stadionie wygrali z Gryfem Wejherowo 2:0. Co ciekawe, drużyna Pomorzanina w pięciu ostatnich spotkaniach nie straciła bramki. Torunianie w dotychczasowych meczach na własnym podwórku odnieśli sześć zwycięstw, pięć razy zremisowali i doznali dwóch porażek. Domowy bilans bramkowy to 14 bramek strzelonych i 8 straconych. Najwyższe zwycięstwo w obecnym sezonie gospodarze sobotniego meczu odnieśli w na własnym stadionie. Gdzie pokonali Gryf Wejherowo 3:0.Natomiast największą porażkę piłkarze z Torunia zanotowali w meczu wyjazdowym z Pogonią II Szczecin (4:1).
Najlepszym strzelcem zespołu Pomorzanina jest Rafał Więckowski, który w obecnym sezonie zdobył 6. Pięć z tych sześciu trafień Więckowski zdobył wykorzystując rzuty karne. Nasza drużyna w ostatniej kolejce po przeciętnej grze przegrała na własnym boisku z Nielbą Wągrowiec 2:6. Sobotnie spotkanie zapowiada się arcyciekawie. Drużyna z Torunia będzie chciała za wszelką cenę zdobyć komplet punktów, po jesiennej porażce z Chemikiem. Natomiast Chemicy po przegranej z Nielbą też mają coś sobie do udowodnienia.
 Z meczu gospodarze spotkania przewidują przeprowadzenie relacji LIVE, która będzie dostępna na ich kanale w serwisie YouTube i Facebook. Początek spotkania sobota godz. 17:30.
Relacja LIVE 

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU