Fot. Ariel Szydłowski

Niestety w czwartej kolejce rundy drugiej przegrywamy z Nielbą Wągrowiec 2:6

Zdecydowanie lepiej w mecz weszli goście, którzy od początku ruszyli do ataków i w 20 minucie meczu po szybkiej kontrze wyszli na prowadzenie po strzale Jakuba Kubińskiego. Chwilę później piłkarze Nielby zdobyli bramkę numer dwa a jej autorem był Marcin Trojanowski. Żółtozieloni próbowali zdobyć bramkę kontaktową, jednak próby Mikołaja Midzio i Dawida Szali minęły bramkę Łagodzińskiego. W 34 minucie meczu było już 0:3 dla Nielby po strzale Trojanowskiego. Druga połowa zaczęła się źle dla naszej drużyny. W 48 minucie meczu w polu karnym Szmyta sfaulował wprowadzony po przerwie Roszczyk i sędzia główny podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Leśniewski. Od 51 minuty goście grali w 10 po brutalnym faulu na Midzio z boiska wyleciał Lisiecki. Żółtozieloni grając w przewadze odważniej zaatakowali. Niestety nadziali się na kontry po których kolejne bramki zdobyli: Trojanowski, który wykorzystał rzut karny po faulu Michałowskiego i Rozmarynowski. W samej końcówce chemicy zdobyli dwie bramki. Najpierw bezpośrednio z rzutu rożnego gola zdobył Dawid Drumlak. W 88 minucie drugą bramkę dla naszej drużyny zdobył powracający po kontuzji Michał Chyrek, który po prostopadłym podaniu Mikołaja Midzio znalazł się sam na sam z bramkarzem Nielby i pewnym strzałem pokonał Łagodzińskiego. W następnej kolejce Chemicy udadzą się do Torunia gdzie zagrają z miejscowym Pomorzaninem.

Chemik: Brzozowski – Klimkowicz, Palej(70’ Siluk), Kosacki, Dąbrowski, Białek(80’ Chmielowiec), Michałowski, Szala(46’ Roszczyk), Świder(65’ Chyrek), Data(70’ Drumlak), Midzio

Chemik TV - Relacja Live

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU