Fot. Ariel Szydłowski

W meczu trzeciej kolejki rundy rewanżowej piłkarze Chemika Police zremisowali na wyjeździe z Jarotą Jarocin 1:1.

Nasz zespół na mecz z Jarotą założył sobie odpowiednią taktykę i przez cały mecz ją konsekwentnie realizował. Nasza drużyna cofnęła się na własną połową i czekała cierpliwie na przeciwnika. Taka taktyka przyniosła efekt już w 8 minucie meczu. Sprytnie rozegrany rzut wolny i nasza drużyna objęła prowadzenie po strzale Michałowskiego i asyście Mikołaja Midzio. Chwilę później gospodarze mogli doprowadzić do wyrównania. Jednak sytuacji sam na sam z Brzozowskim nie wykorzystał Bartoszek a nasz bramkarz pewnie obronił strzał napastnika Jaroty. W 20 minucie piłkarze Jaroty mieli kolejną okazję do wyrównania, tym razem dobrą interwencją popisał się Brzozowski. W odpowiedzi żółtozieloni przeprowadzili kontrę po której bliski zdobycia bramki był Konrad Data. Po przerwie gospodarze zaatakowali i po niecałym kwadransie po dośrodkowaniu Dunaj przepchnął Białka i zdobył gola. W 74 minucie Chemicy mogli ponownie wyjść na prowadzenie. Po kombinacyjnej akcji strzał Mikołaja Midzio minimalnie minął słupek bramki Jaroty. W samej końcówce meczu gospodarze mieli dwie doskonałe okazje do zdobycia drugiej bramki. Jednak w obu przypadkach kapitalnie bronił Brzozowski, ratując nasz zespół przed stratą bramki. Na pochwałę zasługuje obrona strzału już w 3 minucie doliczonego czasu. Kiedy to po rzucie rożnym nasz bramkarz został faulowany przez zawodnika Jaroty. Wówczas szybko wstał i końcówkami palców wybronił strzał zza pola karnego zmierzający w samo okienko bramki.

Chemik: Brzozowski - Chmielowiec (90' Siluk), Kosacki, Palej, Białek (62' Konik) - Dąbrowski (64' Drumlak), Michajłowski, Jakubiak, Data, Świder - Midzio

Bramki:

0:1 - 8 min Ilia Michałowski

1:1 - 57 min Mateusz Dunaj

Chemik TV Bramki z meczu. 

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU