Fot. Ariel Szydłowski

Już w sobotę nasza drużyna rozegra swój drugi mecz w rundzie rewanżowej sezonu 2020/21. Podopieczni trenera Mariusza Szmita i Mateusza Jakubiaka zagrają na własnym stadionie z ekipą Unii Janikowo.

Drużyna z Janikowa w dwóch ostatnich kolejkach wygrała 2:1 z Nielbą Wągrowiec i zremisowała 1:1 z Gryfem Wejherowo. Bramki w tych spotkaniach dla naszego najbliższego rywala strzelali Maciej Stefanowicz, Adam Konieczny i Gracjan Goździk. Unia Janikowo w dotychczasowych meczach wyjazdowych odniosła 3 zwycięstwa, 3 razy zremisowała i doznała pięciu porażek. Wyjazdowy bilans bramkowy to 17 bramek strzelonych i 26 straconych. Najwyższe zwycięstwo goście odnieśli w Gnieźnie. Gdzie pokonali miejscowego Mieszko 4:1. Natomiast największą porażkę piłkarze Unii zanotowali w Koszalinie. Przegrali tam miejscowym Bałtykiem 6:0. Najlepszym strzelcem zespołu Unii Janikowo jest Przemysław Kędziora, który w obecnym sezonie zdobył 10 bramek.  Nasza drużyna w ostatniej kolejce po przeciętnej grze przegrała na własnym boisku z Bałtykiem Koszalin 0:3. Tym samym drużyna z Koszalina zrewanżowała się za porażkę na własnym podwórku. Sobotnie spotkanie zapowiada się arcyciekawie. Drużyna Unii zapewne będzie chciała po remisie w ostatniej kolejce odrobić stracone punkty. Natomiast Chemicy będą chcieli z wszelkich sił odczarować boisko przy ul. Siedleckiej i zmazać porażkę z Bałykiem Koszalin.

Przypominamy, że mecz o ile warunki pogodowe na to pozwolą będzie można oglądać na naszym kanale KP Chemik Police TV dostępnym na platformie YouTube. Serdecznie zachęcamy do śledzenia relacji. Początek meczu sobota godz. 14:00.

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU