Fot. Ariel Szydłowski

Już w sobotę nasza drużyna rozegra pierwszy mecz w rundzie rewanżowej sezonu 2020/21. Podopieczni trenera Mariusza Szmita i Mateusza Jakubiaka zagrają na własnym stadionie z ekipą Bałtyku Koszalin.

Drużyna Bałtyku zaliczyła ostatnio dwie porażki, które przekreśliły udział tego zespołu w grupie walczącej o awans do II ligi. Piłkarze trenera Mariusza Lenratowicza najpierw przegrali z naszą drużyna 2:3, by tydzień później przegrać 1:0 mecz wyjazdowy z Pomorzaninem Toruń. Obie te porażki sprawiły ostatecznie, że zespól Bałtyku trafił do grupy B trzeciej ligi grupy drugiej i powalczy o utrzymanie.  Nasza drużyna w ostatniej kolejce przed przerwą świąteczną mimo dobrej gry przegrała na własnym boisku z GKS-em Przodkowo 0:2. Porażka boli gdyż żółtozieloni stworzyli sobie kilka wyśmienitych okazji do zdobycia bramki .Natomiast gole tracili w dość niefortunnych sytuacjach. Sobotnie spotkanie zapowiada się arcyciekawie. Drużyna Bałtyku zapewne będzie chciał zmazać porażkę z meczu u siebie. Natomiast Chemicy będą chcieli udowodnić, że zwycięstwo w Koszalinie nie było przypadkiem, dodatkowo nasz zespół jest podrażniony porażką z GKS Przodkowo. Przypominamy, że mecz o ile warunki pogodowe na to pozwolą będzie można oglądać na naszym kanale KP Chemik Police TV dostępnym na platformie YouTube. Serdecznie zachęcamy do śledzenia relacji. Początek meczu sobota godz. 14:00.

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU