Fot. Ariel Szydłowski

Już w sobotę nasza drużyna rozegra kolejny ligowy mecz. Tym razem podopieczni trenera Mariusza Szmita i Mateusza Jakubiaka udadzą się do Koszalina, by w ramach dwudziestej kolejki zmierzyć się z miejscowym Bałtykiem.

Drużyna Bałtyku nie jest jeszcze pewna gry w grupie mistrzowskiej. Do zapewnienia sobie awansu potrzebuje dwóch zwycięstw z Chemikiem i Pomorzaninem Toruń. W ostatniej kolejce nasz sobotni przeciwnik postawił się wyżej notowanej Polonii Środa Wlkp. Zespół Polonii prowadził z Bałtykiem po 60 minutach gry 2:0. Jednak trzy minuty później po strzałach Sebastiana Gintera i Jakuba Forczmańskiego zrobiło się 2:2. Nasza drużyna po ciężkim meczu w Stężycy będzie chciała zmazać nieudany występ. Dlatego sobotnie spotkanie Bałtyku z Chemikiem na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Andersa w Koszalinie zapowiada się bardzo ciekawie. Przypominamy, że mecz o ile warunki pogodowe na to pozwolą będzie można oglądać na naszym kanale Chemik TV dostępnym na platformie YouTube. Serdecznie zachęcamy do śledzenia relacji.

Chemik TV 

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU