Fot. Ariel Szydłowski

Kolejne zwycięstwo w meczu kontrolnym odnieśli piłkarze Chemika Police. Tym razem podopieczni trenera Mariusza Szmita wygrali 3:0 z liderem IV ligi drużyną Vineta Wolin.

Chemicy od początku narzucili swój styl gry drużynie z Wolina i w pierwszej części stworzyli sobie kilka okazji do zdobycia bramki. Najbliżej zdobycia gola był Mikołaj Midzio, którego strzał instynktownie obronił golkiper gości. Swoje szanse mieli też Mateusz Jakubiak i Michał Chyrek. Jednak w pierwszej części gry nie zobaczyliśmy bramek. Dopiero po zmianie stron w 51 minucie meczu po indywidualnej akcji bramkę na 1:0 zdobył Kuba Świder. Goście próbowali odrabiać straty jednak ich ataki kończyły się głównie na wysokości pola karnego naszego zespołu. W 71 minucie meczu było już 2:0 dla żółtozielonych. Po dośrodkowaniu Paprockiego w pole karne piłka trafiła do dobrze ustawionego w polu karnym Chyrka, a ten z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki. Wynik meczu na 3:0 w 88 minucie meczu ustalił Dominik Dąbrowski, który wykorzystał dobre podanie od Świdra i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Vinety. Swój następny mecz sparingowy policzanie rozegrają w środę. Chemicy na wyjeździe zmierzą się z Iną Goleniów.

Chemik: Brzozowski(60’ Piekutowski) – Klimkowicz(60’ Dyczewski), Kosacki, Siluk(46’ Zawodnik Testowany), Białek(46’ Dąborwski), Świder(60’ Kowalczyk D.), Endene(75’ Świder), Data(46’ Korotkiewicz), Jakubiak(60’ Paprocki), Midzio(60' Zawodnik Testowany), Chyrek(80’ Moutinho)

Bramki:

1:0 – 51 min Kuba Świder

2:0 – 71 min Michał Chyrek

3:0 – 88 min Dominik Dąbrowski

Chemik TV - Bramki z meczu. 

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU