Fot. Ariel Szydłowski

W sobotę na trzech polickich halach odbywał się turniej pod tytułem "Konfrontacja klubów piłkarskich ZZPN". Do zawodów zgłoszono 21 zespołów, w których zagrało ponad 300 zawodników. Swoje dwie ekipy złożone z trenerów, działaczy i oldbojów wystawił Chemik Police. 

Niestety mimo walki i zaangażowania w każdym meczu, naszym drużynom nie udało się awansować do 1/8 finału. Bardzo blisko awansu byli działacze i trenerzy, którzy swoje mecze rozgrywali na hali przy ul. Piaskowej. Jednak w ostatnim meczu nasza drużyna potrzebowała do awansu remisu a przegrała 0:2 i musiała obejść się smakiem. Cały turniej wygrała ekipa Pogoni Szczecin, która już przed turniejem uznawana była za faworyta turnieju. Drugie miejsce zajęła drużyna Akademii Piłkarskiej Kotwicy Kołobrzeg. Na najniższym stopniu podium znalazł się zespół ZZPNu. Najlepszym strzelcem całego turnieju został zdobywca 9 bramek Rafał Andruszko a najlepszym piłkarzem a raczej piłkarką została zawodniczka Kotwicy Kołobrzeg Natalia Fidos. Najstarszym zawodnikiem turnieju był 72-letenii Józef Nawrocki z oldbojów Chemika Police. Miano bramkarza turnieju przypadło Bartłomiejowi Berdzikowi z Kolegium Sędziów ZZPN. Za najładniejszą bramkę turnieju uznano trafienie Piotra Szyłko ze Stali Szczecin z własnej połowy boiska.

Końcowa klasyfikacja: 

Pogoń Szczecin

AP Kotwica Kołobrzeg

Reprezentacja ZZPN

Kolegium Sędziów ZZPN

FASE Szczecin

Pogoń Połczyn Zdrój

Żaki Dąbie

SALOS Szczecin

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
   

PARTNER MEDYCZNY

 

     
  SPONSOR KLUBU