Fot: OSiR Police

Na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej, Burmistrz Polic Władysław Diakun poinformował, że Gmina Police przygotowała wniosek o dofinasowanie budowy nowego stadionu miejskiego, w związku z II edycją programu Polski Ład.  

Projekt nowego stadionu przy ul. Siedleckiej zakłada budowę dwóch przeciwległych trybun, które pomieściłyby łącznie 2 660 kibiców i remontu infrastruktury wokół stadionu.  Co ważne przy stadionie powstałby parking mogący pomieścić około 100 samochodów. Sam obiekt jest kopią obiektu III ligowej Kotwicy Kołobrzeg i spełniałby wymogi do rozgrywania na nim spotkań II Ligi. Nowy stadion jest bardzo ważnym i kluczowym elementem rozwoju naszego klubu jak i polickiej Akademii, która jako jedna z 8 w regionie jest szkółką certyfikowaną i posiada brązową odznakę PZPN. Dzięki nowemu obiektowi przy ul. Siedleckiej blisko 300 zawodników skupionych w naszym stowarzyszeniu będzie miało kapitalne warunki do rozwoju swoich umiejętności.

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU