Fot. Ariel Szydłowski 
Blisko półtora roku minęło od dnia przyznania Certyfikatów PZPN w ramach pierwszego cyklu programu Certyfikacji szkółek piłkarskich.
Nasz klub trafił do elitarnego grona klubów, które po tym czasie nadal może się szczycić otrzymanym certyfikatem. Na samym początku do programu w naszym województwie zakwalifikowano 35 podmiotów szkolących młodzież. Teraz po półtora roku w programie pozostało już tylko 12 szkółek w tym nasze stowarzyszenie! Nasz Klub wraz zespołami Pogoni, Salosu i Olimpii utrzymał swoją gwiazdkę w aglomeracji Szczecińsko-Polickiej. Co dokładnie zmienił program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich można przeczytać w artykule na portalu Łączy Nas Piłka - Link do artykułu.

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU