Fot. Chemik Police

Szanowni Państwo. Obecna sytuacja epidemiczna w naszym kraju wymaga szczególnej rozwagi i podejmowania działań mających na celu ograniczenie możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie uczestników, w związku z wprowadzonym w dniu dzisiejszym przez rząd ograniczeniem działalności obiektów sportowych wyłącznie dla sportu zawodowego, Zarząd Klubu Piłkarskiego „Chemik POLICE” podjął decyzję o zmianie terminu przeprowadzenia turniejów „Chemik Cup 2021”, które miały pierwotnie odbyć się w dniach 27 i 28 marca 2021 r.

W imieniu organizatorów już dziś zapraszamy Państwa do udziału w tej sportowej rywalizacji w terminie 17 i 18 kwietnia 2021 r. Jednocześnie informujemy, że na dzień dzisiejszy termin turnieju zaplanowanego na 11 kwietnia pozostaje aktualny.
Prosimy Państwa o zrozumienie obecnej sytuacji i wyrozumiałość. Jesteśmy przekonani, że normalność wróci do naszego życia i XXVI edycja turniejów piłki nożnej dla dzieci i młodzieży im. Rafała Kołackiego zostanie rozegrane w ustalonym terminie.

Zarząd KP „Chemik POLICE”

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU