Fot. Stanisław Zyblewski

Pewne i zdecydowane zwycięstwo w ostatnim meczu WLJ odnieśli juniorzy starsi Chemika. Podopieczni trenera Mariusza Szmita rozbili Stal Szczecin 12:0. 

Młodzi Chemicy od początku do końca dominowali nad zawodnikami Stali, a strzelanie rozpoczęli już w 6 minucie meczu. Po rzucie rożnym najwyżej do dośrodkowania Kamila Kisielińskiego wyskoczył Jakub Sobecki i strzałem z główki otworzył wynik meczu. Nie minęły dwie minuty a było już 2:0 dla żółtozielonych. Tym razem dośrodkowanie Łukasza Lewandowskiego wykorzystał Jakub Dymitrowski. W pierwszych 45 minutach gry praktycznie każda stworzona sytuacja kończyła się bramką dla naszej drużyny, a licznik po pierwszej części zatrzymał się na liczbie 9. Po przerwie nasza drużyna zdobyła jeszcze 3 bramki i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 12:0. 

Chemik: Kazimierczak(46' Paska) - Kisieliński, Palej, Lewandowski(70' Kuriata), Wujko, Siembida, Korotkiewicz, Kowalczyk(18' Cholewiński), Dąbrowski D., Sobecki, Dymitorwski J.(55' Gajos)

Bramki:

1:0 - 6 min Jakub Sobecki

2:0 - 8 min Jakub Dymitrowski

3:0 - 16 min Jakub Sobecki

4:0 - 24 min Jakub Sobecki

5:0 - 31 min Łukasz Lewandowski

6:0 - 35 min Jakub Sobecki

7:0 - 39 min Dominik Dąbrowski

8:0 - 40 min Łukasz Lewandowski 

9:0 - 45 min Jakub Sobecki

10:0 - 55 min Dominik Dąbrowski

11:0 - 85 min Michał Korotkiewicz

12:0 - 87 min Jakub Sobecki

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU