Fot. Ariel Szydłowski

Istne strzelanie urządzili sobie juniorzy starsi trenera Mariusza Szmita. Młodzi Chemicy na własnym stadionie rozbili Inę Goleniów 12:0. 

Dominacja naszej drużyny była ogromna a goście z Goleniowa nie potrafili ani przez chwilę podjąć równej walki. Wynik niedzielnego meczu w 12 minucie odtworzył Dominik Dąbrowski. Nasz zawodnik minął trzech zawodników Iny, wpadł w pole karne i z ostrego kąta pokonał golkipera gości. W 31 minucie było już 2:0 dla Chemików, a swoją drugą bramkę zdobył Dąbrowski. Jeszcze przed przerwą Chemicy dołożyli 3 trafienia i wynik do przerwy brzmiał 5:0. Po przerwie nasz zespół kontynuował strzelanie by ostatecznie zatrzymać się na wyniku 12:0.  Pięć bramek w meczu z Iną padło łupem Dominika Dąbrowskiego, cztery trafienia dołożył Bartosz Nizio. Pozostałe bramki zdobyli Michał Korotkiewicz i Kamil Kisieliński. W następnej kolejce nasi juniorzy zagrają na wyjeździe z Błękitnymi Stargard

Chemik: Kazimierczak(46' Banaś) - Dybus(46' Palej), Bylewski(50' Dolak), Szczytniewski, Cholewiński(55' Kuriata), Wujko, Kisieliński, Korotkiewicz, Siembida, Nizio, Dąbrowski 

Bramki:

1:0 - 12 min Dominik Dąbrowski

2:0 - 31 min Dominik Dąbrowski

3:0 - 32 min Kamil Kisieliński

4:0 - 35 min Bartosz Nizio

5:0 - 39 min Bartosz Nizio

6:0 - 47 min Dominik Dąbrowski

7:0 - 49 min Michał Korotkiewicz

8:0 - 70 min Dominik Dąbrowski

9:0 - 74 min Bartosz Nizio

10:0 - 76 min Michał Korotkiewicz

11:0 - 77 min Bartosz Nizio

12:0 - 88 min Dominik Dąbrowski

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU