Fot. Ariel Szydłowski

W VI kolejce Wojewódzkiej Ligi Juniora Młodszego, podopieczni trenera Macieja Sayed pokonali po dobrym meczu drużynę Arkonii Szczecin 4:1. 

Od początku spotkania młodzi Chemicy mieli zdecydowanie więcej z gry. Niestety mimo kilku okazji naszej drużynie nie udało się pokonać golkipera gości w pierwszej połowie meczu. Druga część spotkania zaczęła się idealnie dla naszego zespołu. W 47 minucie meczu po kontrze jeden z zawodników Arkonii zablokował ręką piłkę zmierzającą do swojej bramki i sędzia główny podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Kuba Radzik. Zaledwie 6 minut później było już 2:0 dla Chemików. Tym razem bardzo przytomnie pod bramką gości zachował się Kuba Ścirka i pewnym strzałem pokonał bramkarza Szczecinian. W 60 minucie było już 3:0 dla żółtozielonych, a na listę strzelców wpisał się Dominik Lis, który minął dwóch rywali i płaskim strzałem pokonał bramkarza. Goście odpowiedzieli bramką kontaktową, jednak ostatnie słowo należało do naszych zawodników a konkretnie do Kuby Ścirki, który ustalił wynik meczu na 4:1 dla Chemika. 

Chemik: Paska - Kamiński, Wróblewski, Kuriata, Wawrzycki, Lis, Nowakowski, Radzik, Rajch, Witkowski, Ścirka

grali także: Konik, Dymitrowski H., Bobel, Skórzyński, Jaguszewski K.

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU