Fot. Ariel Szydłowski

Niestety w meczu XII Kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniora Starszego nasz zespół uległ na własnym boisku drużynie Arkonii Szczecin 2:5.

Początek meczu nie zapowiadał aż takiej porażki naszego zespołu. Nasza drużyna prowadziła grę i stwarzała sobie sytuacje do zdobycia bramki i jako pierwsza wyszła na prowadzenie. Po faulu na Dąbrowskim sędzia główny wskazał na 11 metr, który na bramkę zamienił Kuba Lintas. Niestety Chemicy prowadzenie utrzymali raptem 2 minuty. Błąd naszej obrony wykorzystali piłkarze gości i było 1:1. Na domiar złego chwilę później Arkonia zdobywa drugą bramkę po błędzie Igora Kamińskiego. Po przerwie nasz zespół rzucił się do odrabiania strat i przez pierwsze 10 minut drugiej części gry praktycznie nie schodził z połowy Arkonii. Nasza drużyna nie potrafiła jednak wykorzystać momentu przewagi a nadziała się na kontrę i zrobiło się 1:3. Nasi juniorzy próbowali jeszcze wrócić do gry po bramce Dominika Dąbrowskiego i krosowym podaniu Mariusza Budnickiego. Jednak bramka na 2:3 to wszystko na co było stać tego dnia naszych juniorów. Kolejne bramki zdobywali już tylko goście. Przed przerwą zimową nasza drużyna zagra jeszcze jedno spotkanie a jej przeciwnikiem w meczu na wyjeździe będzie drużyna FASE Szczecin

Chemik: Serdyński - Budnicki, Dymitrowski, Kamiński I., Podgórski, Korotkiewicz, Wróblewski, Maksylewicz, Dolak, Lintas, Dąbrowski

grali także: Skórzyński, Szczykutowicz, Kadrzyński

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU