Fot. Ariel Szydłowski

Niestety podopieczni trenera Mariusza Szmita doznali drugiej porażki z rzędu.

Po ubiegłotygodniowej dość niespodziewanej porażce z Iną Goleniów, tym razem juniorzy starsi mierzyli się na własnym boisku ze Stalą Szczecin i podobnie jak przed tygodniem przegrali 0:3. Mecz zaczął się fatalnie dla naszej drużyny, która już na samym początku straciła bramkę. Winę za utratę bramki ponosi blok defensywny naszej drużny, który tylko przyglądał się poczynaniom zawodników Stali a Patryk Fryska, pewnym strzałem pod porzeczkę pokonał Michała Serdyńskiego. W 35 minucie było już 0:2 dla Stali i znowu przy biernej postawie naszej obrony bramkę zdobył Eryk Krasiński. Po przerwie gra naszej drużyny zdecydowanie się poprawiła i nasi juniorzy stworzyli sobie kilka okazji do zdobycia bramki. Niestety w wypracowanych sytuacjach zabrakło trochę szczęścia i nie udało się zdobyć bramki. Na domiar złego na 3 minuty przed końcem gry, trzeciego gola zdobyła Stal i praktycznie było po meczu. W następnej kolejce juniorzy starsi zmierzą się na własnym boisku z Błękitnymi Stargard.

Chemik: Serdyński - Dybus, Dymitrowski, Budnicki, Nowakowski, Podgórski, Lintas, Wróblewski, Korotkiewicz, Dąbrowski, Maksylewicz 

grali także: Dolak, Garczyński, Bylewski, Szczykutowicz

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU