Fot. Ariel Szydłowski

W dniu 06.10.2021 na obiekcie OSiR przy ulicy Piaskowej odbyły się testy najmłodszych grup piłkarskich naszego klubu. Udział w testach wzięło 159 zawodników z 7 kategorii wiekowych od młodzika do skrzata.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy. Serdeczne podziękowania składamy przedstawicielom UKL „Ósemka”, którzy wykazali się dużą cierpliwością i pomogli zmierzyć wyniki w dyscyplinach biegowych.

Najlepsze wyniki w poszczególnych drużynach uzyskali:

SKRZATY
1. Bieg 600 metrów – Kłos Adrianna i Ilczuk Wojciech
2. Zwis na drążku – Tsiryk Mark
3. Bieg 50 metrów – Małachowicz Miłosz
4. Skok w dal – Kaczmarek Arkadiusz
5. Bieg po slalomie – Kłos Adrianna i Ilczuk Wojciech
6. Prowadzenie piłki po slalomie – Kołtun Julian
7. Zwroty z piłką – Bany Piotr
8. Żonglerka – Ilczuk Wojciech

ŻAKI (2014)
1. Bieg 600 metrów – Wasielewski Maciej
2. Zwis na drążku – Wasielewska Wiktoria
3. Bieg 50 metrów – Zalewski Jakub
4. Skok w dal – Grzyb Bartosz
5. Bieg po slalomie – Zalewski Jakub
6. Prowadzenie piłki po slalomie – Zalewski Jakub
7. Zwroty z piłką – Grzyb Bartosz
8. Żonglerka – Pawlicki Antoni i Wasielewski Maciej

ŻAKI (2013)
1. Bieg 600 metrów – Wiśniewski Marcel (11.04.2013)
2. Zwis na drążku – Wiśniewski Marcel (11.04.2013)
3. Bieg 50 metrów – Grabowski Maksymilian
4. Skok w dal – Sobota Paweł
5. Bieg po slalomie – Greber Oliwier
6. Prowadzenie piłki po slalomie – Kołtun Antoni
7. Zwroty z piłką – Wiśniewski Marcel (11.04.2013)
8. Żonglerka – Łozicki Jakub

ORLIK (2012)
1. Bieg 600 metrów – Wrzeszcz Piotr
2. Zwis na drążku – Rusiecki Julian
3. Bieg 50 metrów – Cierlecki Jan
4. Skok w dal – Rusiecki Julian
5. Bieg po slalomie – Adamczuk Natan
6. Prowadzenie piłki po slalomie – Szmudziński Miłosz
7. Zwroty z piłką – Krajewski Dawid
8. Żonglerka – Krajewski Dawid

ORLIK (2011)
1. Bieg 600 metrów – Nowiak Sebastian
2. Zwis na drążku – Mac Aleksander
3. Bieg 50 metrów – Nowiak Sebastian
4. Skok w dal – Olszewski Filip
5. Bieg po slalomie – Nowiak Sebastian
6. Prowadzenie piłki po slalomie – Nowiak Sebastian
7. Zwroty z piłką – Nowiak Sebastian
8. Żonglerka – Zarosiński Adam

MŁODZIK (2010)
1. Bieg 600 metrów – Janeczek Stanisław
2. Zwis na drążku – Cybulski Michał
3. Bieg 50 metrów – Kołacki Szymon
4. Skok w dal – Janeczek Stanisław
5. Bieg po slalomie – Janeczek Stanisław
6. Prowadzenie piłki po slalomie – Próchnicki Tomasz
7. Zwroty z piłką – Zaivii Zakhar
8. Żonglerka – Kołacki Szymon

MŁODZIK (2009)
1. Bieg 600 metrów – Jedynak Ksawery
2. Bieg 1000 metrów – Holc Marcel
3. Zwis na drążku – Żurawski Patryk
4. Bieg 50 metrów – Holc Marcel
5. Skok w dal – Stachowiak Artur
6. Bieg po slalomie – Zaborniak Jakub
7. Prowadzenie piłki po slalomie – Zaborniak Jakub
8. Zwroty z piłką – Holc Marcel
9. Żonglerka – Holc Marcel

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU