fot. Ariel Szydłowski

Za nami kolejny piłkarski weekend. Tym razem piłkarze naszej akademii swoje mecz rozgrywali w sobotę i niedziele.

Jako pierwsi piłkarski weekend rozpoczęli trampkarze młodsi i młodzik młodszy. Trampkarze trenera Adama Pacholika podejmowali na własnym boisku lidera rozgrywek zespół Gwardii Koszalin. Nasza drużyna pierwsza zdobyła bramkę po strzale Michała Jagodzińskiego. Jednak goście z Koszalina zdołali odrobić straty i ostatecznie wygrali 2:1. W drugim meczu tego dnia Młodzik Młodszy  przegrał 0:5 z Pogonią Szczecin.

Piłkarska niedziela zaczęła się od wyjazdowego meczu Chemika II Police z Wichrem Steklno. Po zaciętym meczu nasza drużyna zremisowała 2:2. Bramki dla żółtozielonych zdobyli Grzesło oraz Budzeń. Mimo porażki 3:2 z FASE Szczecin trampkarze starsi pokazali się z dobrej strony. Zawodnicy trenera Mateusza Kowalczyka przegrywali już z faworyzowanym przeciwnikiem 3:0. Jednak do końca walczyli o zmianę rezultatu. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną FASE 3:2. Trafienia dla chemików zaliczyli Fontana i Kurek. W meczu kończącym piłkarski weekend drużyna juniora starszego pokonała 3:1 zespół Arkonii. Tym samym mimo, że do rozegrania jest jeszcze jedna kolejka, to nasz zespół zapewnił sobie drugie miejsce w klasyfikacji. Podczas tego weekendu pauzowały drużyny Młodzika Starszego i Juniora Młodszego.

 

WLJS 

Chemik Police – Arkonia Szczecin 3:1

Bramki: Kościński, Dąbrowski, Bylewski

WLJM 

Chemik Police - Pauza

WLTS

FASE Szczecin - Chemik Police 3:2

Bramka: Fontana, Kurek

WLTM

Chemik Police – Gwardia Koszalin

Bramka: Jagodziński

Młodzik Starszy

Chemik Police – Pauza

Bramki: 

Młodzik Młodszy 

Chemik Police Pogoń Szczecin 0:5

Bramka: 

A - Klasa 

Wicher Steklno - Chemik II Police 2:2

Bramka:  Grzesło, Budzeń

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU