Fot. Ariel Szydłowski

W sobotę i niedziele swoje kolejne mecze rozegrali piłkarze Akademii Chemika.

Jako pierwsi piłkarski weekend rozpoczęli trampkarze starsi. Podopieczni trenera Mateusza Kowalczyka po bardzo dobrym meczu zremisowali na wyjeździe z Błękitnymi Stargard 2:2. Bramki w tym spotkaniu dla naszego zespołu zdobyli: Zarembski i Kurek. Bardzo dobrze w bramce chemików spisywał się Mikołaj Baran, który obronił jedenastkę. W drugim sobotnim meczu młodzicy młodsi zremisowali z wiceliderem Gwardią Koszalin 3:3. Gole dla naszej drużyny zdobyli: Wieszczak, który dwukrotnie pokonał golkipera oraz Monta. Niedzielne zmagania otworzył mecz juniorów starszych z Flotą Świnoujście. Niestety nasza drużyna przegrała mecz 3:1. Honorowe trafienia dla chemików zaliczył Dawid Drumlak. Swój mecz przegrali też juniorzy młodsi. Zawodnicy trenera Jarosława Grzesło udali się do Koszalina na mecz z miejscowym Bałtykiem. Mimo wyrównanego meczu gospodarze wykorzystali swoje sytuacje i wygrali 2:0. W ostatnim niedzielnym meczu młodzik starszy przegrał z Spartą Gryfice 9:2. Trafienia dla Chemika w tym meczu zaliczyli Socha i Sankowski.  Nie odbył się mecz Chemika II Police z drużyną Aqulii Szczecin. Goście z powodu licznych zachorowani w drużynie zwrócili się z prośbą o przełożenie spotkania.  W ten weekend pauzowała drużyna trampkarza młodszego.

WLJS 

Flota Świnoujście - Chemik Police 3:1

Bramki: Drumlak

WLJM 

Bałtyk Koszalin - Chemik Police 2:0

WLTS

Błękitni Stargard - Chemik Police - 2:2

Bramka: Zarembski, Kurek

WLTM

Chemik Police - Pauza

Bramka: . 

Młodzik Starszy

Sparta Gryfice - Chemik Police 9:2

Bramki: Socha, Sankowski

Młodzik Młodszy 

Chemik Police – Gwardia Koszalin 3:3

Bramka: Wieszczak x2 Monta

A - Klasa 

Chemik II Police – Aquila Szczecin – Mecz odwołany na prośbę gości

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU