Fot. Ariel Szydłowski

W sobotę i niedzielę  swoje mecze ligowe rozegrały drużyny młodzieżowe Chemika oraz zespół rezerw. 

W sobotę na zielone boiska wybiegli juniorzy starsi i trampkarze starsi oraz drugi zespół Chemika. Swój mecz wygrali juniorzy starsi, którzy w meczu derbowym pokonali Świt Szczecin 1:0. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył w 92 minucie Michał Roszczyk. Drużyna trampkarzy starszych przegrała natomiast 7:2 z drużyną Arkoni Szczecin. Honorowe trafienia dla chemików zaliczyli Nial Fontana i Michał Jagodziński. Porażki doznali również piłkarze Chemika II Police. Podopieczni trenera Józefa Rembisza ulegli 1:0 z Czarnymi 44 Szczecin.

Niedzielne zmagania otworzył mecz młodzików młodszych, którzy przegrali z Pogoń Szczecin FB 5:2. Dwie bramki w tym meczu dla naszej drużyny zdobył Mateusz Wieszczak. W pozostałych dwóch niedzielnych spotkaniach to górą były nasze drużyny. Swoje mecze wygrali trampkarze młodsi trenera Pacholika i juniorzy starsi trenera Bieńka. Trampkarze na boisku przy ul. Piaskowej w Policach pokonali 3:2 zespół Football Arena Szczecin. Dla naszego zespołu trafiali kolejno Patryk Socha, Michał Jagodziński i Karol Zarembski.  Natomiast juniorzy młodsi ograli 5:3 UKS Unię Białogard po bramkach Wiktora Kurzawy, który dwukrotnie pokonał golkipera gości. Po jednym trafieniu dołożyli Jakub Dolak, Tomasz Wojciechowski i Kacper Kociński. W tej kolejce pauzowała drużyna Młodzika Starszego. 

WLJS

Świt Szczecin – Chemik Police 0:1

Bramka: Roszczyk

WLTS

Arkonia Szczecin – Chemik Police 7:2

Bramka: Fontana, Jagodziński

A Klasa

Czarni 44 Szczecin – Chemik II Police 1:0

Bramka:

Młodzik Młodszy

Pogoń Szczecin FS – Chemik Police 5:2

Bramka: Wieszczak x2

WLTM

Chemik Police – Football Arena Szczecin 3:2

Bramki: Socha, Jagodziński, Zarembski

WLJM

Chemik Police – Unia Białogard

Bramki: Kurzawa x2, Dolak, Wojciechowski, Kociński

Chemik TV Bramki z meczu JM Chemik Police - Unia Białogard

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU