Fot. Ariel Szydłowski

Pewne zwycięstwo w piątej kolejce A-klasy odnieśli piłkarze rezerw Chemika. Żółtozieloni na własnym boisku pokonali dotychczasowego lidera Zryw Kołbaskowo 5:0. 

Chemicy odnieśli wysokie i pewne zwycięstwo nad rywalami z Kołbaskowa pomimo, że to goście już na początku meczu stworzyli sobie dwie dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Na szczęście najpierw kapitalną interwencją w bramce popisał się Kuba Banaś, który wyciągnął się jak struna i obronił strzał z główki zawodnika Zrywu. W drugiej sytuacji zawodnik gości będąc w idealnej pozycji minimalnie przestrzelił. Wynik meczu w 12 minucie spotkania otworzył Krystian Kąkol, który wykorzystał sytuację sam na sam z golkiperem gości. W 26 minucie meczu było już 2:0 dla policzan. Faulowany w polu karnym został Kąkol, a jedenastkę pewnie wykorzystał Damian Sikorski. Wynik do przerwy brzmiał 2:0 dla Chemika II. Po przerwie Chemicy zdobyli szybko bramkę nr 3, a jej autorem był Michał Korotkiewicz, który huknął z 13 metra w okienko bramki Zrywu. W 68 minucie bramkę na 4:0 zdobył Borys Jałoszyński, a wynik na 5:0 w samej końcówce spotkania ustalił Sebastian Rudnik, który wykorzystał sytuację sam na sam. 

Chemik: Banaś - Iwański(46' Szewczykowski), Sikorski, Kąkol, Rudnik, Jałoszyński, Jasik(79' Białek), Kustiaiev(63' Wypych), Janicki, Korotkiewicz, Ziółkowski

Bramki:

1:0 - 12 min Krystian Kąkol

2:0 - 26 min Damian Sikorski

3:0 47 min Michał Korotkiewicz

4:0 - 68 min Borys Jałoszyński

5:0 - 85 min Sebastian Rudnik

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU