Fot. Ariel Szydlowski

W swoim pierwszym meczu kontrolnym piłkarze Chemika II Police ulegli drużynie KP Przecław 4:6. 

Po pierwszych 45 minutach gry podopieczni trenera Józefa Rembisza przegrywali z Klubem Piłkarskim Przecław 2:5. Bramki w tej części gry dla naszej drużyny zdobyli Rudnik i Lavrik. Po przerwie Chemicy zdążyli zmniejszyć wielkość porażki po bramkach Chopcia i Lewandowskiego. Goście odpowiedzieli jednym trafieniem i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 4:6 dla drużyny KP. Następny mecz kontrolny Chemik II rozegra 24 lutego a przeciwnikiem naszej drużyny będzie Znicz Niedźwiedź.

Chemik: Jurek - Bednarski, Felicki, Iwański(46' Białek), Paprocki, Lavrik(46' Szymański), Lewandowski, Jasik(46' Wypych), Kustiaev(46' Wieczorek), Rudnik, Zieliński(46' Chopcia)

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU