Fot. Ariel Szydłowski

W ostatnim meczu rundy jesiennej sezonu 2018/19 Chemik II Police przegrał na wyjeździe z Odrzanką Radziszewo 2:1. 

Stare piłkarskie przysłowie mówi: niewykorzystane sytuacje się mszczą... i tak własnie było w meczu Odrzanki Radziszewo z Chemikiem II Police. Podopieczni trenera Józefa Rembisza po pierwszych 45 minutach powinni prowadzić różnicą 3-4 bramek. Niestety nasza drużyna seryjnie marnowała doskonałe okazje na zdobycie bramek i tylko Bartłomiej Białek w 33 minucie meczu zdołał wpakować piłkę do bramki Odrzanki. Chemicy prowadzeniem cieszyli się zaledwie przez krótką chwilę gdyż w 36 minucie gospodarze za sprawą Patryka Gadomskiego doprowadzili do wyrównania. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie. Po przerwie oba zespoły stworzyły sobie kolejne okazje do zdobycia bramek. Na nasze nieszczęście to gospodarzom udało się jedną wykorzystać i od 63 minuty wyszli na prowadzenie, którego już nie oddali do końca meczu. Chemicy dodatkowo kończyli mecz w 10, gdyż w 82 minucie meczu po raz drugi ukarany żółtą kartka został Maciej Paprocki, co skutkowało obejrzeniem czerwonej kartki przez naszego zawodnika. Mecz z Odrzanką Radziszewo był ostatnim meczem Chemika II Police w rundzie jesiennej. Podopieczni Józefa Rembisza po dobrej rundzie zajmują ostatecznie drugą lokatę tuż za liderującą Tanowią Tanowo

Chemik: Serdyński - Paprocki, Maziarz, Lintas, Wieczorek, Jasiński, Iwański, Maśniak, Bednarski, Białek B., Wypych

Grali także: Białek K.

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
   

 

     
  SPONSOR KLUBU  
 

PARTNER MEDYCZNY