W zakończonym meczu VI Rundy Pucharu Polski na szczeblu ZZPN Chemicy wygrali na wyjeździe ze Spartą Węgorzyno 3:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Marcin Krystek, Jarosław Jóźwiak i Bartosz Ława.

Chemicy od początku zdecydowanie przeważali nad Spartą, jednak na pierwszą bramkę trzeba było czekać do 27 minuty. Wtedy to faulowany w polu karnym był Nikita Vovchenko, a jedenastkę na bramkę zamienił Marcin Krystek. Do końca pierwszej części spotkania Policzanie mieli jeszcze okazję do podwyższenia prowadzenia jednak bramki już nie padły i na przerwę żółtozieloni schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. Po wznowieniu gry zaatakowali gospodarze i w 53 minucie po faulu Czarka Szybki sędzia główny podyktował rzut karny, który gospodarze zamienili na bramkę. Po tej sytuacji mecz się otworzył i obie drużyny miały swoje szanse na zdobycie kolejnych bramek. Jednak to Chemicy wyprowadzili cios w samej końcówce meczu. Na strzał zza pola karnego zdecydował się Jarosław Jóźwiak nie dając szans bramkarzowi gospodarzy. Kropkę nad i już w doliczonym czasie gry postawił Bartosz Ława wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem Sparty

Chemik: Szybka - Szewczykowski, Wiejkuć, Woś, Odlanicki-Poczobut, Protasenko(Klimkowicz), Jóźwiak(Moroza), Ława, Krystek(Kraśnicki), Kapelusz, Vovchenko