Niestety obie nasze drużyny juniorskie występujące na szczeblu ligi wojewódzkiej w miniony weekend przegrały swoje mecze z Salosem Szczecin.

Jako pierwsi w niedzielę o godzinie 11:00 zagrali juniorzy młodsi trenera Macieja Sayed. Młodzi policzanie bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie. Po bramkach Ścirki i Grzeszczaka było 0:2 dla Policzan. Nasi zawodnicy mogli prowadzić dużo wyżej, jednak w tym meczu Chemicy zaprezentowali niespotykaną nieskuteczność pod bramką gospodarzy. I tak zamiast do przerwy prowadzić spokojnie 4 czy 5 bramkami, przeciwnicy strzelili bramkę kontaktową i do przerwy wynik brzmiał 1:2, dla Chemika. W 55 minucie trzecią bramkę dla Chemika a drugą swoją zdobył Ścirka i wydawało się, że nasz zespół spokojnie wygra niedzielne zawodny. Niestety dwa indywidualne błędy naszego bramkarza Banasia i z wyniku 1:3 dla Chemika zrobiło się po 3. A na domiar złego później bramki zdobywali już tylko gospodarze i ostatecznie wygrali 5:3. Swój mecz przegrali też juniorzy starsi. Wzmocniona zawodnikami z CLJ drużyna Salosu II Szczecin pokonała nasz zespół 1:0. Chemicy w tym meczu mieli swoje okazje do zdobycia bramki ale tak samo jak w meczu juniorów młodszych zawiodła skuteczność pod bramką przeciwnika. W następnej kolejce nasi juniorzy starsi zagrają na własnym boisku z Flotą Świnoujście a młodsi podejmą na Siedleckiej Vientę Wolin

JM Salos Szczecin - JM Chemik Police 5:3(1:2)

Chemik: Banaś(73 Kuźmiński) - Szala, Palej, Dymitrowski,Cholewiński, Witkowski(60' Osowicki) Kowalczyk, Lis(70' Kuriata),Radzik(65' Jaguszewski K.), Ścirka, Grzeszczak

JS Salos II Szczecin - JS Chemik Police 1:0(0:0)

Chemik: Jurek - Arendt(78' Dolak), Budnicki, Budzeń, Glanert, Korotkiewicz, Lewandowski, Lintas, Rogowski(66' Łukaszewicz), Wołosz, Zieliński