W drugiej wiosennej kolejce Wojewódzkiej ligi Juniora Starszego piłkarze Chemika Police rozgromili drużynę Świtu Skolwin 5:1.

Od początku spotkania ton grze nadawali nasi zawodnicy i już po paru minutach powinni prowadzić. Niestety Zielińskiemu i Trajkowskiemu zabrakło zimnej krwi pod bramką Świtu i przez blisko 15 minut utrzymywał się wynik 0:0. Wreszcie w 16 minucie po akcji całego zespołu bramkę na 1:0 zdobył Szymon Rogowski. Ten sam zawodnik w 30 minucie podwyższył na 2:0. Wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na sobie. Dwie minuty później było już 3:0 dla Chemika. Wprowadzony chwilę wcześniej Kacper Jaguszewski popędził prawą stroną, minął dwóch zawodników Świtu dośrodkował piłkę, którą próbował złapać bramkarz Świtu. Na nasze szczęście zrobił to tak niefortunnie, że ta wpadła do bramki i wynik do przerwy brzmiał 3:0 dla Chemika. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Dalej stroną dominującą byli nasi juniorzy, którzy stworzyli sobie kilkanaście okazji do zdobycia bramki, niestety wykorzystali tylko dwie. Autorami tych trafień byli Szymon Rogowski , który tym samym skompletował hattricka oraz Mikołaj Trajkowski. Goście odpowiedzieli tylko jednym trafieniem i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 5:1.

Chemik: Banaś - Budnicki(82' Skórzyński), Dymitrowski, Wołosz, Korotkiewicz, Zieliński(60' Dolak), Rogowski(72' Sura), Dybus, Lintas, Niezgoda(30' Jaguszewski), Trajkowski