Fot. Ariel Szydłowski. (Adam Wiejkuć)

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej po raz piąty organizuje plebiscyt na Najpopularniejszego Piłkarza Roku.  

W zabawie kibice wybierają najpopularniejszych zawodników i zawodniczki w województwie w 2018 roku. Po zakończeniu głosowania odbędzie się uroczysta Gala oraz Bal Piłkarza, podczas którego nagradza się zwycięzców i integruje środowisko futbolowe. Klub Piłkarski Chemik Police do tegorocznej edycji plebiscytu nominuje: Adama Wiejkucia, Nikitę Vovchenko oraz z drużyny rezerw Sebastiana Rudnika. Termin głosowania zostanie ogłoszony niezwłocznie po dokonaniu procedury weryfikacji zgłoszeń. Głosować będzie można na kilka sposobów, zarówno na stronie www.gs24.plwww.gk24.pl,  jak i za pośrednictwem portalu ligowiec.net. W 2016 jednym z zwycięzców Plebiscytu był zawodnik Chemika Police Szymon Kapelusz

Nikita Vovchenko

Sebastian Rudnik

 

Fot. Ariel Szydłowski

Wielkimi krokami zbliżamy się do przerwy zimowej. Jednak w grze o punkty pozostały jeszcze dwie drużyny, które w ten weekend rozegrają swoje mecze ligowe. 

W sobotę o godzinie 13:00 w Karlinie pierwsza drużyna Chemika Police zmierzy się z miejscowym Sokołem. Z tego meczu jak zawsze przeprowadzimy dla naszych kibiców relacje live na oficjalnym profilu facebookowym. Niedziela natomiast to mecz naszych juniorów młodszych trenera Sayed. Nasi młodzi Chemicy w ostatnim meczu ligowym zagrają z Orłem Wałcz. To spotkanie ma kolosalne znaczenie dla naszego zespołu! Zwycięstwo bądź remis da naszej drużynie awans do baraży o Centralną Ligę Juniora. W barażach naszym przeciwnikiem będzie ekipa juniorów młodszych Gryfa Słupsk

MKS Sokół Karlino - Chemik Police Sobota godz. 13:00

JM Chemik Police - JM Orzeł Wałcz Niedziela godz. 11:00 - Stadion ul. Siedlecka

Fot. Ariel Szydłowski

W sobotę o godzinie 17:00 w Hotelu Dobosz odbyła się Uroczysta Gala Wieńcząca Obchody 50-lecia istnienia Klubu Piłkarskiego Chemik Police. 

W Uroczystej Gali wzięło udział ponad 250 zaproszonych gości a wśród nich między innymi Burmistrz Gminy Police Władysław Diakun, I zastępca burmistrza Polic Jakub Pisański , przedstawiciele Grupy Azoty Police Mariusz Różycki i Pani Hanna Zakrzewska, Doradca Wojewody Zachodniopomorskiego ds. Sportu i Młodzieży Piotr Czubko, Prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej Jan Bednarek, Prezes Zarządu Pogoni Szczecin Jarosław MroczekPrzewodniczący Rady Powiatu Cezary Arciszewski, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Waldemar Echaust,  Przewodniczy Rady Gminy Witold Król, Naczelnik Wydziału Oświaty Witold Stefański, Burmistrz Miasta Pasewalk Pani Sandra Nachtweih, Prezydent Pasewalker FV Burkhard Schmidt, Radni Gminny oraz Powiatu oraz wielu byłych i obecnych piłkarzy, działaczy, sponsorów i przyjaciół związanych z Klubem Piłkarskim Chemik Police. Całą Galę poprowadził Sebastian Roszkowski z Radia Szczecin. W trakcie Gali pamiątkowymi statuetkami uhonorowano Partnerów Chemika, dzięki którym nasze stowarzyszenie może prężnie działać. Wśród wyróżnionych znalazły się: Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A., Gmina PolicePowiat Policki, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach, ARPEN Sp. J., Krystian Sp. z o. o., KOŁ-BUDBiuro Tłumaczy Przysięgłych KontekstAmbersport Dąbrowski, Pawlikiewicz i Synowie Usługi SamochodoweP.U.P. „TRANS-NET” S.A., E.D.I.L Sp. z o.o., Hotel Dobosz Congress & SPA, Taxi DOBOSZ, Cukiernia Piekarnia „Izybar”, Agencja Ochrony ELITE s.c., NSZZ „Solidarność” Zakłady Chemiczne „POLICE” S.A, Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Policach, CH FALA, Szkoła Podstawowa nr 1 w Policach, Szkoła Podstawowa nr 8 w Policach. Następnie ogłoszono wyniki Plebiscytu na Najpopularniejszego Piłkarza, Trenera i Działacza 50-lecia Chemika Police. W poszczególnych kategoriach wygrali odpowiednio Piotr Blasius, Mirosław Masicz i Eugeniusz Przybysz. Kolejnym punktem programu było wręczenie Odznaczeń przyznanych przez Ministerstwo Sportu, PZPN i ZZPN. Zarząd podziękował wszystkim pracownikom klubu, trenerom i kierownikom poszczególnych zespołów za ich codzienną pracę. Z okazji 50-lecia na ręce Prezesa Stowarzyszenia zostały złożone życzenia i jubileuszowe pamiątki od naszych partnerów. Został również zaprezentowany projekt nowego stadionu i książka o historii naszego klubu, która zostanie wydana jeszcze w tym roku. Zwieńczeniem uroczystości była słodka niespodzianka w postaci okazałego tortu oczywiście w barwach klubowych.  Klub Piłkarski Chemik Police pragnie też podziękować Hotelowi Dobosz za profesjonalną pomoc w organizacji sobotniej Gali oraz zespołowi CORD za uatrakcyjnienie swoimi występami naszego święta. 

Fot. Chemik Police

Podczas Gali z Okazji 50-Lecia Nasza Telewizja Klubowa nagrała Film poświęcony historii i planom na przyszłość naszego Klubu. Zapraszamy do Oglądania. 

Fot. Ariel Szydłowski

Przedstawiamy rozpiskę gier drużyn Chemika na nadchodzący weekend. 

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  PARTNERZY