Fot. Ariel Szydłowski

Przedstawiamy terminarz gier drużyn Chemika na nadchodzący weekend. 

Fot. Jerzy Borowiak

Wśród wydarzeń piłkarskich zbliżającego się weekendu, chcielibyśmy zwrócić uwagę sympatyków futbolu, na mecz oldbojów Chemika i Pogoni w kategorii wiekowej „50+”.

Spotkanie z okazji 70 urodzin Jerzego Jatczaka, wieloletniego zawodnika i trenera obu klubów, odbędzie się na stadionie przy ulicy Siedleckiej w sobotę 22 września o godz. 14:00. Serdecznie zapraszamy kibiców szczecińskiego futbolu, będzie okazja sprawdzić w jakiej formie pozostają piłkarze, którzy w przeszłości reprezentowali barwy tych klubów.

Fot. Ariel Szydłowski

Przedstawiamy rozpiskę gier drużyn Chemika na nadchodzący weekend.

W meczach na własnym boisku zagrają Trampkarze Starsi, którzy podejmą AP Kotwicy Kołobrzeg i Młodzik Młodszy.

Fot. i tekst Romuald Hryniewicz

14 września w hotelu Dobosz odbyło się podsumowanie sezonu piłkarskiego 2017/18 w Zachodniopomorskim Związku Piłki Nożnej. Podczas uroczystej gali, w uznaniu za awans, zostały nagrodzone wszystkie kluby od klasy B do II ligi.

ZZPN ufundował komplety strojów piłkarskich, które zostały przekazane przedstawicielom tych klubów. Nasz klub reprezentowali prezes Przemysław Korotkiewicz i wiceprezes Krzysztof Salitra, którzy odebrali stosowne certyfikaty i komplety strojów z rąk prezesa ZZPN Jana Bednarka i wiceprezesa Waldemara Echausta. Ze względu na mecz rozgrywany z Raselem Dygowo w uroczystości nie mogli wziąć udziału trenerzy I i II drużyny, Łukasz Borger i Józef Rembisz, dla których przygotowano stosowne certyfikaty za awans do IV ligi i B klasy. Wśród wyróżnionych znalazła się również reprezentacja ZZPN do lat 15, która w lipcu, w świetnym stylu wygrała turniej o puchar Kazimierza Deyny, a wraz z nią kierownik reprezentacji ZZPN Mirosław Masicz. W krótkim wystąpieniu Prezes Korotkiewicz podziękował trenerom i zawodnikom, którzy mieli bezpośredni wpływ na wywalczone awanse oraz Grupie Azoty Police i Gminie Police za wsparcie finansowe naszego klubu. Na koniec życzył wszystkim zgromadzonym na sali udziału w przyszłorocznej gali.

Fot. Ariel Szydłowski

Przedstawiamy plan gier drużyn Chemika na nadchodzący weekend. 

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  PARTNERZY