Ostatni mecz

sobota, 13 kwiecień 2024
KP Chemik Police 3 : 0 Odra Chojna
12:00 | Siedlecka, Police

Chemik II Police w XIX kolejce Szczecińskiej B klasy pokonali na własnym obiekcie drużynę Zootechnika Kołbacz 8:2.

Chemicy po raz pierwszy do bramki Zootechnika trafili już w 5 minucie meczu a autorem trafienia był Sebastian Rudnik. Tego dnia etatowy snajper zespołu Chemika II trafił do siatki gości jeszcze czterokrotnie i ostatecznie zakończył mecz z pięcioma bramkami na swoim koncie. Do przerwy wynik brzmiał 4:2 dla żółtozielonych. Po przerwie bramki zdobywała już tylko nasza drużyna i ostatecznie wygrała z Zootechnikiem Kołbacz 8:2. W następnej kolejce podopieczni trenera Józefa Rembisza udadzą się Szczecina na mecz z ekipą Czarnych 44

Chemik: Sasiak - Paprocki, Woś, Felicki, Józwiak(70' Białek K.), Kraśnicki, Jasik, Ziółkowski, Moroza, Białek B.(64' Wypych), Rudnik

1:0 - 5 min Sebastian Rudnik

2:0 - 15 min Maciej Kraśnicki

3:0 - 22 min Sebastian Rudnik

4:0 - 30 min Sebastian Rudnik

4:1 - 37 min Oleksandr Kolisnyk

4:2 - 42 min Piotr Sipko

5:2 - 55 min Barłomiej Białek