Ostatni mecz

sobota, 23 marzec 2024
Unia Dolice 1 : 1 KP Chemik Police
20:00 | Unia Dolice

Pewne i zdecydowane zwycięstwo odnieśli juniorzy młodsi Chemika Police nad swoimi rówieśnikami z Energetyka Gryfino.

Trener Maciej Sayed w meczu z Energetykiem postanowił od początku dać szansę zawodnikom z rocznika 2004 i 2005. Tym samym etatowi zawodnicy drużyny juniora młodszego zasiedli na ławce rezerwowych. Na boisku z rocznika 2004 pojawili się Olgierd Paska, Gracjan Korzec, Igor Wawrzycki i Hubert Dymitrowski z rocznika 2005. Chemicy już w 12 minucie meczu wyszli na prowadzenie. Na uderzenie z około 20 metrów zdecydował się Rafał Rajch i piłka po jego strzale zatrzepotała w siatce gości. Jeszcze przed przerwą dwie bramki dla Chemika zdobył Kuba Ścirka i na przerwę policzanie schodzili z wynikiem 3:0. Po wznowieniu gry młodzi Chemicy dalej kontrolowali grę, stwarzając sobie sytuacje. Po atakach pozycyjnych i kombinowanych akcjach i grze z pierwszej piłki, publiczność zgromadzona na stadionie przy ul. Siedleckiej oglądała dobre widowisko. W drugiej połowie żółtozieloni strzelili jeszcze 4 bramki, które zdobyli Dominik Lis, Kuba Radzik i Mateusz Wróblewski. Pięknej urody była bramka Kuby Radzika, który z rzutu wolnego trafił prosto w okienko bramki Energetyka. W następnej kolejce juniorzy młodsi zmierzą się na własnym boisku z Bałtykiem Koszalin.

Chemik: Paska - Kamiński, Dymitorwski H., Kuriata, Korzec, Lis, Jaguszewski K., Radzik, Rajch, Wawrzycki, Ścirka

grali także: Konik, Szczytniewski, Wróblewski, Skórzyński, Palej, Witkowski