Ostatni mecz

sobota, 23 marzec 2024
Unia Dolice 1 : 1 KP Chemik Police
20:00 | Unia Dolice

Niestety w meczu kończącym rundę jesienną Wojewódzkiej Ligi Juniora Starszego podopieczni trenera Mariusza Szmita przegrali na wyjeździe z faworyzowanym FASE Szczecin.

Nasza drużyna aż do 38 minuty meczu odpierała ataki gospodarzy spotkania. Chemicy mądrze się bronili i szukali swoich okazji w kontrach. Niestety chwila nieuwagi i zrobiło się 1:0 dla FASE Szczecin. Bramkę dla drużyny FASE zdobył wychowanek Chemika obecnie grający w drużynie ze Szczecina Kacper Kotliński. Po przerwie obraz gry się nie zmienił atakowało FASE a nasz zespół czekał na okazję do skontrowania. Niestety w 68 minucie meczu gospodarze podwyższyli na 2:0 i z naszej drużyny jakby uszło powietrze. FASE już do końca kontrolowało w pełni przebieg meczu i aplikowało naszej drużynie kolejne bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:0 dla FASE Szczecin

Chemik: Serdyński - Budnicki, Skórzyński, Kadrzyński, Dąbrowski, Lintas, Podgórski, Dolak, Korotkiewicz, Dybus, Garczyński

Grali także: Banaś, Kuriata