Ostatni mecz

sobota, 23 marzec 2024
Unia Dolice 1 : 1 KP Chemik Police
20:00 | Unia Dolice

W kolejnym meczu ligowym juniorzy starsi Chemika Police pokonali na wyjeździe Inę Goleniów 2:0.

Chemicy od początku meczu ruszyli na przeciwników. Na pierwszą bramkę mimo kilku okazji trzeba było czekać aż do 30 minuty spotkania. Wtedy to obrońcom Iny urwał się Białek, który podał do niepilnowanego Szymona Rogowskiego i nasi juniorzy mogli cieszyć się z prowadzenia. Do końca pierwszej części spotkania nasz zespół miał jeszcze dwie okazje na zdobycie bramki ale wynik już nie uległ zmianie. Po przerwie obraz gry się nie zmienił dalej więcej z gry mieli nasi juniorzy. W 60 minucie meczu było już 2:0 dla Chemika. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Rogowski. Szymon uderzył z rzutu wolnego po faulu na debiutującym w zespole juniorów starszych Wiktorze Grzeszczaku i nie dał szans bramkarzowi Iny. Do końca meczu nie padła już żadna bramka i Chemik ograł Inę 2:0. W następnej kolejce podopieczni Mariusza Szmita zagrają na własnym boisku z FASE Szczecin.

Chemik: Jurek - Woś, Budnucki, Budzeń, Lintas, Korotkiewicz, Dymitrowski, Lis, Białek, Rogowski Grzeszczak

grali także: Jaguszewski K., Dolak, Łukaszewicz