Ostatni mecz

sobota, 23 marzec 2024
Unia Dolice 1 : 1 KP Chemik Police
20:00 | Unia Dolice

W dzisiejszym meczu juniorzy starsi Chemika Police wygrali na własnym boisku z MKP Szczecinek 3:2.

Drużyna gości mimo, że przyjechała na mecz w 11 to zawiesiła naszej drużynie wysoko poprzeczkę. Goście ze Szczecinka umiejętnie rozbijali ataki naszej drużyny a na domiar złego w 17 minucie po kontrze goście wyszli na prowadzenie. Mimo kilku prób żółtozielonym w pierwszych 45 minutach do przerwy wynik brzmiał 0:1 dla MKP. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Chemicy mieli więcej z gry, częściej byli przy piłce a goście desperacko się bronili i próbowali swoich sił w kontrach. Po jednej z takich kontr mogli nawet zdobyć drugą bramkę. Na nasze szczęście zawodnik gości przestrzelił. Wreszcie w 70 minucie meczu prawą stroną popędził Rogowski minął obrońcę MKP i z ostrego kąta pokonał golkipera Szczecinka. W 85 minucie meczu było już 2:1 dla Chemika. Tym razem strzelcem bramki był Dymitorwski. Trzy minuty później padła trzecia bramka dla Chemika. Podanie wprowadzonego po przerwie Białka wykorzystał Lewandowski. W doliczonym czasie gry goście zdobyli drugą bramkę a chwilę później sędzia główny zakończył spotkanie.

Chemik: Jurek - Wołosz, Dymitrowski, Dybus(20' Budnicki), Budzeń(65' Dolak), Woś, Korotkiewicz, Rogowski, Lintas, Lewandowski, Trajkowski(46' Białek)