Ostatni mecz

sobota, 13 kwiecień 2024
KP Chemik Police 3 : 0 Odra Chojna
12:00 | Siedlecka, Police

Juniorzy młodsi trenera Macieja Sayed pokonali w meczu XXV kolejki WLJ juniorów młodszych Gwardii Koszalin 5:2.

Nasz zespół od początku meczu dominował i po zaledwie 22 minutach gry prowadził z Gwardzistami 3:0. Wszystkie trzy bramki dla naszej drużyny zdobył Wiktor Grzeszczak kompletując tym samym hattricka klasycznego. Niestety jeszcze przed gwizdkiem, kończącym pierwszą część meczu goście z Koszalina zdobyli bramkę kontaktową i pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 3:1 dla Chemika. Po przerwie goście ruszyli do ataku i w 50 minucie meczu zdobyli drugą bramkę. Na szczęście później bramki zdobywali już tylko nasi zawodnicy. Na 4:2 podwyższył Kuba Radzik wykorzystując jedenastkę. Natomiast piąta bramka była ozdobą całego meczu.  Piękne uderzenie z rzutu wolnego z około 20 metrów Dominika Lisa. Piłka po strzale Dominika wpadła wprost w okienko bramki Gwardii, nie dając najmniejszych szans na interwencję golkiperowi gości. W następnej kolejce juniorzy młodsi zagrają na wyjeździe z FA Szczecin.

Chemik: Banaś - Osowicki(41' Szczykutowicz), Jaguszewski K.(41' Basara), Jaguszewski O., Szala, Witkowski(50' Kuriata), Cholewiński, Radzik, Lis, Ścirka, Grzeszczak