Ostatni mecz

sobota, 13 kwiecień 2024
KP Chemik Police 3 : 0 Odra Chojna
12:00 | Siedlecka, Police

W meczu XVI Kolejki Kipsta IV liga piłkarze Chemika wygrali na wyjeździe z MKP Szczecinek 3:2.

Początek meczu to zdecydowana przewaga naszego zespołu, który bardzo szybko zdobył dwie bramki. Najpierw w 5 minucie meczu po szybkiej kombinacyjnej akcji, gola na 1:0 zdobył Konrad Data. W 12 minucie było już 2:0 dla żółtozielonych. Tym razem bramkę zdobył, strzałem z ostrego kąta Dominik Dąbrowski. Gospodarze w 16 minucie przeprowadzili szybką kontrę, po której bramkę zdobył Daniel Szymański. Dziesięć minut później chemicy mogli zdobyć bramkę nr 3. Jednak dobrej sytuacji nie wykorzystał Dąbrowski. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie. Po przerwie gospodarze mocniej zaatakowali i nasz zespół cofnął się do defensywy. W 57 minucie meczu gospodarze doprowadzili do wyrównania po strzale Michała Barańskiego. Jednak już w 73 minucie żółtozieloni ponownie wyszli na prowadzenie. Kapitalną piłkę z głębi pola do wychodzącego na czystą pozycję Natana Konika zagrał Manuel Ponce Garcia. Natan wyszedł sam na sam z golkiperem i strzałem w długi róg pokonał bramkarza MKP. Chwilę później policzanie przeprowadzili jeszcze szybką kontrę, po której minimalnie przestrzelił Dawid Szala. W samej końcówce meczu nasza drużyna miała jeszcze jedną okazję do zdobycia bramki. Tym razem jednak sytuacji sam na sam nie wykorzystał Manuel Ponce Garcia.

Chemik: Popiołek – Dyczewski, Korzec, Korotkiewicz(65’ Kamiński), Jakubiak, Dąbrowski(60’ Konik), Data(85’ Moutinho), Endene, Szala, Ponce Garcia, Białek

0:1 – 5 min Konrad Data

0:2 – 12 min Dominik Dąbrowski

1:2 – 16 min Daniel Szymański

2:2 – 57 min Michał Barański

2:3 – 73 min Natan Konik