W swoim ostatnim meczu kontrolnym przed startem ligi Chemicy przegrali na własnym boisku z Vinetą Wolin 2:4.

Chemicy po pierwszych 20 minutach gry przegrywali z Vinetą Wolin 0:2. Bramki dla drużyny z wyspy Wolin zdobyli Konrad Bartoszewicz i Kamil Wiśniewski. Podopieczni trenerów Łukasza Borgera i Józefa Rembisza wzięli się do odrabiania strat i po sprytnym strzale Szymona Kapelusza, zdobyli bramkę kontaktową. Chwilę później było już 2:2, faulowany w polu karnym był Krystian Peda, a jedenastkę na bramkę zamienił Szymon Kapelusz. Niestety tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania goście ponownie wyszli na prowadzenie. Gola po kontrze zdobył dobrze znany w Policach Wojtek Gałecki.  Chemicy też mieli doskonałe okazję na zdobycia bramki. Niestety sytuacji sam na sam z bramkarzem Wolina nie wykorzystali Mikołaj Midzio i Jarosław Jóźwiak. Po przerwie policzanie mieli więcej z gry. Stworzyli też sobie kilka okazji do zmiany wyniku. Niestety jedyną bramkę w drugiej części  zdobyła Vineta i mecz zakończył się porażką żółtozielonych 2:4.

Chemik I: Rechtziegel - Lewandowski, Odlanicki-Poczobut, Wiejkuć, Szewczykowski, Jóźwiak, Kowalczyk M., Ława, Peda, Midzio, Kapelusz

Chemik II: Brzozowski - Kołat, Andrzejewski, Janicki, Klimkowicz, Ziółkowski, Bedliński, Jałoszyński, Protasenko, Kowalczyk D., Sobecki

0:1 - Konrad Bartoszewicz

0:2 - Kamil Wiśniewski

1:2 - Szymon Kapelusz

2:2 - Szymon Kapelusz

2:3 - Wojtek Gałecki

2:4 - Mikołaj Duwe