W meczu 11. kolejki IV Ligi ZZPN piłkarze Chemika zremisowali na wyjeździe z MKP Szczecinek 1:1.

Pierwsze minuty meczu należały zdecydowanie do drużyny gospodarzy, która zamknęła nasz zespół na swojej połowie i przeprowadziła kilka akcji, które mogły zakończyć się bramką dla MKP. Na szczęście gospodarze albo nie wykorzystali dogodnych sytuacji albo nasza obrona radziła sobie z przerwaniem ataków MKP. Od 15. minuty inicjatywę w meczu przejęli chemicy i już w 18. minucie mogli wyjść na prowadzenie. Po rzucie wolnym strzał z główki Bochana z najwyższym trudem wybronił bramkarz Szczecinka. Kolejną doskonałą okazję żółtozieloni mieli w 27. minucie. Wiktor Kurzawa wygrał pojedynek z obrońcą gospodarzy. Popędził a pole karne i zagrał do niepilnowanego Michała Korotkiewicza. Jednak i tym razem strzał naszego pomocnika obronił bramkarz MKP. Wreszcie w 42. minucie meczu doskonałe podanie z głębi pola od Dąbrowskiego wykorzystał Wiktor Kurzawa i pewnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.

Po przerwie znowu na początku mocniej przycisnęli gospodarze i w 59. minucie meczu udało im się zdobyć bramkę wyrównującą po trafieniu Mateusza Górnego. Strata bramki spowodowała, że policzanie ponownie ruszyli do ataku. Niestety do końca meczu mimo kilku okazji chemicy nie potrafili zdobyć drugiej bramki. Szkoda zwłaszcza okazji Dąbrowskiego, który przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem MKP, oraz Lewandowskiego, którego strzał z linii bramkowej wybił obrońca gospodarzy. Drużyna MKP natomiast w ostatniej akcji meczu mogła przechylić szalę na swoją korzyść. Na szczęście przysłowiowej „setki” nie wykorzystał napastnik gospodarzy. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

0:1 - 42 min Wiktor Kurzawa

1:1 - 59 min Mateusz Górny

Chemik: Banaś - Kurek, Korzec, Bochan, Bugara, Bieniek, Korotkiewicz, Dąbrowski, Janicki(82' Lewandowski), Białek, Kurzawa(75' Holiaka)